Návštěvnost

Dnes44
Tento týden353
Tento měsíc1108
Celou dobu1259702

Setkání u Lotrandy ze dne 29.7.2010

Vlétě uspořádala Zuzka (známe ji především pod přezdívkou Lotranda) setkání u sebe doma. Bylo jí líto, že se nemůže vypravit s námi na sraz do Slavonic, tak pozvala pár motalinek ze svého okolí a uspořádala takový minisrazík. Sešla jsem se tam Zuzka (Lotranda), Renča (Tarataner), Milenka (sebmilk) s maminkou Mílou a dcerou Alenkou, Martina (haklik), Lída (Sarako) a samozřejmě já (HankaSola).
Stejně jako do Slavonic tak i k Zuzce jsme dorazily s Renčou první. Nejprve jsme si popovídaly a když dorazilo i ostatní osazenstvo, tak jsme se po vydatném obědě daly do pletení - jak jinak :). Na přání Zuzky jsme začaly plést botu. Po Renčině otázce, zda by se dal uplést podpatek, jsem se toho chytla a hned si připravila dno na lodičku. Míla ml. se ke mně přidala a už jsme jely. (postup brzy dodám)
Renča se Zuzkou a Mílou st. pletly boty (velké) a Alenka košík. Manžel Zuzky Míra nám ukázal, jak motá ruličky. Prý jich zvládne udělat až 50 ks za 11 min! Každá Zuzce závidíme. Stejně šikovný byl i při grilování masa.
Tento den jsme si až do pozdních hodin velmi užily. A jak jinak, než že jsme s Renčou odjížděly opět poslední (jako ze Slavonic).
Zuzce moc děkujeme za příjemně strávený den, její pohostinnost a teplo u rodinného krbu.

Přikládám pouze pár fotek, zbylé naleznete zde a zde.

 

Lotranda01
Lotranda01
Lotranda02
Lotranda02
Lotranda03
Lotranda03
Lotranda04
Lotranda04
Lotranda05
Lotranda05
Lotranda06
Lotranda06
 
Lotranda07
Lotranda07

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...