Návštěvnost

Dnes62
Tento týden863
Tento měsíc2583
Celou dobu1273721

Copánková uzavírka

Tato uzavírka je už trochu složitější, ale vypadá velmi pěkně. Proto doporučuji vyzkoušet nějaké jednodušší. Tuto uzavírku ale určitě nevynechávejte, bylo by toho škoda. Začnete tak, že si vedle jedné osnovní ruličky (v mém případě označená číslem 1) položíte jednu ruličku pro výpomoc (tmavě hnědá). Přes ni ruličku č. 1 přehnete směrem ven (obr. 1). K první ohnuté osnovní ruličce přidejte jednu pomocnou ruličku (označenou a). Doporučuji pomocné ruličky a, b a c mít v jiné barvě než osnovní ruličky (tyto ruličky na konci nahradíte a vyndáte). Ruličku pro výpomoc (tmavě hnědou) ohnete tak, aby jeden její konec vedl vedle druhé osnovní ruličky směrem dovnitř. Druhou ruličku opět ohnete před tuto výpomocnou ruličku směrem ven (obr. 2). Přidejte k ní pomocnou ruličku b. Pak uchopíte ruličky 1a, které ohnete dovnitř okolo třetí osnovní ruličky (obr. 3).

Copánková uzavírka 01
Copánková uzavírka 01
Copánková uzavírka 02
Copánková uzavírka 02
Copánková uzavírka 03
Copánková uzavírka 03

 

Dbejte na to, aby se Vám ruličky 1 a rulička a přes sebe nepřekrývali, ale byly pěkně vedle sebe. Přes tuto dvojici přehněte ruličku č. 3 a přiložte k ní ruličku označenou c (obr. 4).Poté dvojici 2b založte za čtvrtou osnovní ruličku dovnitř (obr. 5). Přes tuto dvojici ohněte čtvrtou osnovní ruličku směrem ven (obr. 6) a přiložte k ní ze vnitř dvojici 1a (obr. 7).

Copánková uzavírka 04
Copánková uzavírka 04
Copánková uzavírka 05
Copánková uzavírka 05
Copánková uzavírka 06
Copánková uzavírka 06

 

Dvojici 3c zastrčte za osnovní ruličku č. 5 dovnitř (obr. 8). Ohněte osnovní ruličku č. 5 okolo šesté osnovní ruličky ven a přidejte k ní zevnitř ruličky 2b (obr. 9).

Copánková uzavírka 07
Copánková uzavírka 07
 
Copánková uzavírka 08
Copánková uzavírka 08
Copánková uzavírka 09
Copánková uzavírka 09

 

Pak uchopte ruličku č. 4 a 1 a veďte ji dovnitř za šestou osnovní ruličkou. Zbude Vám tam pomocná rulička a (obr. 10). Ohněte osnovní ruličku č. 6 okolo sedmé osnovní ruličky ven (obr. 11) a přidejte k ní zevnitř ruličky 3c (obr. 12).

Copánková uzavírka 10
Copánková uzavírka 10
Copánková uzavírka 11
Copánková uzavírka 11
Copánková uzavírka 12
Copánková uzavírka 12

 

Pak uchopte ruličku č. 5 a 2 a veďte ji dovnitř za sedmou osnovní ruličkou. Zbude Vám tam pomocná rulička b. Takto už pokračujete kolem dokola. Až budete u konce, tak pomocné ruličky a, b a c postupně nahraďte posledními zbylými osnovními ruličkami. Osnovní ruličky, které Vám nyní směřují ven (obr. 13), je nejlepší zastřihnout na cca 2,5 cm a s trochou lepidla zasunout dovnitř vedle následující osnovní ruličky (obr. 14).

Copánková uzavírka 13
Copánková uzavírka 13
Copánková uzavírka
Copánková uzavírka

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...