Návštěvnost

Dnes59
Tento týden860
Tento měsíc2580
Celou dobu1273718

Pletení z papíru

Kloubou - pletení z papíru
Kloubou - pletení z papíru
K pletení z papíru jsem se dostala v dubnu 2008, kdy jsem procházela webové stránky s ručními pracemi a náhodou objevila tuto techniku. Jedná se o techniku, která vychází z pletení z pedigu (či z proutí). Hlavní rozdíle je ale v tom, že se k pletení používá papír, resp. papírové ruličky. Pokud zvolíte „správnou“ barvou, tak málokdo pozná, že se nejedná o pravé proutí. Nabarvením a nalakováním získá výrobek výborné pevnostní a mechanické vlastnosti. Na internetu jsem si posbírala nějaké postupy a tipy a hned se do toho pustila. První výrobek nebyl zrovna výstavní, ale pak se začalo trochu dařit. Pusťte se tedy i Vy do „papírové pedigu“…


Průběžně připravuji postupy k této technice. Jedná se jak o různé způsoby pletení, různá zakončování, tak i postupy na nějaké konkrétní výrobky. Snažím se, abyste toho zde našli co nejvíce pohromadě a netrávili hodiny a hodiny hledáním na internetu jako já. Budu ráda, pokud Vám tímto pomohu. Tyto postupy a veškeré informace k pletení z papíru naleznete v levém menu.


Galerie pletení z papíru

 

 

KURZY PLETENÍ Z PAPÍRU

Pokud jste z okolí Třebechovic pod Orebem nebo Hradce Králové a stále jste se neodhodlali tuto techniku vyzkoušet, nebo si nevíte rady, zkuste mé kurzy, kde Vám bude postupně vysvětlena technika pletení z papíru. Během kurzu se zde naučíte různé druhy pletení, zakončovaní, zdobení,…

Nechybí ani tipy na vánoční a velikonoční výzdobu. Těším se na Vás jako lektorka a doufám, že Vás toto papírové pletení zaujme stejně jako mě. Bližší informace získáte na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


Žádné dvouhodinové či celodenní kurzy pletení z papíru (či jiných technik) zatím nejsou naplánované ani v Třebechovicích pod Orebem, ani v Hradci Králové a ani v Pardubicích. Pokud byste měli zájem uspořádat nějaký kurz, tak mi napište na mail (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) a domluvíme se. Jinak vypíši kurzy až v září 2012.

Pokud by se skupinka zájemců a zájemkyň z okolí domluvila, není problém ukázat jakoukoliv techniku a přijet za vámi (do rozumné vzdálenosti).

 

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...