Návštěvnost

Dnes157
Tento týden304
Tento měsíc2540
Celou dobu1269633

Drátování

Na podzim roku 2013 jsem si vyzkoušela první drátovaný měděný zvoneček. Docela se mi líbil, ale stále mě více lákalo si něco vyrobit z černého drátu. Zakoupila jsem s i tedy tento drát, vyčetla nějaké základní postupy a po pár týdnech se do toho i pustila.

Jelikož si tuto techniku teprve osvojuji, tak zatím hodně čerpám inspirace od dvou velmi šikovných žen - od Metudky a od Drátule.


b_0_100_16777215_00___images_phocagallery_01.jpgZačala jsem rovnou věšákem na klíče. Ačkoliv jsem se nejprve musela naučit pracovat se silnějším drátem, tak k mému překvapení byl výsledek docela dobrý :). Jen jsem do  této doby netušila, že výroba (pravidelného) srdíčka může být tak pracná :D. Po té jsem začala zkoušet různé typy výrobků a kombinovat drát s korálky. Mám plnou hlavu tipů a nápadů, tak se mi je snad brzy podaří zrealizovat.
Pokud tedy váháte, zda se do této techniky pustit, tak už neváhejte! Jak vidíte, takovéto výrobky zvládnou i začátečníci.

Více naleznete v galerii.

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...