Návštěvnost

Dnes170
Tento týden317
Tento měsíc2553
Celou dobu1269646

Fimo

b_0_180_16777215_00___images_phocagallery_hanka_fimo_Fimo_privesky_11.jpgJedna z technik, která mě v poslední době okouzlila, je fimo. Touto technikou se dá vyrobit spousta pěkných věcí, nejčastěji šperků. Postupně zkouším různé způsoby jejich výroby i nové motivy.

Fimo tvořím s kamarádkou Martinou. Oblíbily jsme si výrobu růžiček, která se zdá na první pohled složitá, ale jde jen o trochu soustředění a šikovnosti. Jednodušší jsou citrusy, které navíc vypadají velmi svěže. Lákala nás i výroba extrudérem, ale pro naše "rekreační" tvoření je zbytečně drahý, tak jsme si vypomohly jeho náhražkou. Nedělá sice tak dokonalé tvary, je zapotřebí trošičku síly, ale zato stojí sotva pár korun. Na výrobu můžete využít nepřeberné množství vykrajovátek a formiček. Ze zbytků se dají vyrobit krásné abstrakce, které určitě potěší.
Fimo se po vytvarování zapeče a přelakuje.

Po té už jen přeji, ať dělá takovou radost jako mně.

 

Mé výrobky naleznete v galerii.

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...