Návštěvnost

Dnes60
Tento týden861
Tento měsíc2581
Celou dobu1273719

Poštovní schránka

Poštovní schránku jsem dělala z obyčejné krabice po rýži. Vystřihla jsem dole otvor na to, aby bylo vidět, zda přišla nějaká pošta. Odstřihla půlku víka (tu přední), tu zadní nechala, abych na ní později přilepila víko. Místa, ke kterým bych se později nedostala, jsem přetřela hnědou barvou (okolí spodního otvoru, vnitřek krabice, kam je vidět), (obr. 1). Přes spodní otvor jsem nalepila průsvitnou fólii. V horní části krabice jsem nalepila bílý papír se jménem (které jsem pro účel focení odmazala) a přelepila průsvitnou fólii pro lepší mechanické vlastnosti. Lepila jsem lepidlem Herkules a vždy nechala dostatečně proschnout. Obě tato místa opatřená fólií jsem ohraničila ruličkami z papíru. Ostatní části krabice jsem začala vertikálně oblepovat ruličkami (obr. 2). Vždy na spodní a horní hranu ruliček jsem nalepila jednu horizontálně. Víčko jsem dělala zvlášť. Vystřihla jsem si v prostřed díku (aby se tam vešel dopis), ohraničila kolem dokola ruličkami a opět jedním směrem nalepila ruličkami, které jsem nakonec jednou kolmo „začistila“ (obr. 3). Víko jsem přilepila na část víčka, které bylo součástí krabice. Vše jsem nakonec přetřela hnědou barvou a přelakovala (obr. 4). Na zadní straně schránky jsem udělala otvor, skrz který jsem ji pověsila na skobičku na zeď. Schránka je umístěná ve vchodu v budově, takže se o její výdržnost nemusím bát.

Schranka01
Schranka01
Schranka02
Schranka02
Schranka03
Schranka03
Schranka04
Schranka04

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...