Návštěvnost

Dnes170
Tento týden317
Tento měsíc2553
Celou dobu1269646

Kočka pletená z papíru

Kočka
Kočka
Pletená kočka je na výrobu jednoduchá a rychlá. Začání se plést od shora. Připravte si dno "dva kříže vedle sebe“, případně jiné, které Vám bude vyhovovat. Ruličku, kterou spojíte ze tří ruliček přehněte uprostřed a žačněte vytvořené dno oplétat dvěma ruličkami. Po upletení asi dvou řad si toto dno připevněte (provázkem nebo špendlíky) k polystyrenové kouli a oplétejte ji. Až doletete do poloviny, tak kouli uvolněte a vyndejte. Podle ruky pár řad zužujte. Zúžené místo naznačuje krk. Po té osnovní ruličky roztáhněte do stran a k vzniklému polotovaru opět přidělejte polystyrenovou kouli (stejně jako když se plete druhá koule u sněhuláka. Opět opleťte kouli do poloviny a vyjměte ji. Zbytek pletete stále stejně široký. Můžete ho plést buď podle ruky, nebo podle válcového předmětu. Podle toho, jak dlouho budete plést, tak vysoké tělo kočka bude mít. Zakončit můžete např. jednoduchou trojřadou uzavírkou. Uši (případně tlapičky) uděláte stejně jako list u papírové kytičky. Ocas z točeného pletení. Nosánek stočíte z jedné umotané ruličky. Na vousky můžete použík lýko (jako v tomto případě), papírové ruličky, drátek,... Očička nalepte buď z papíru nebo ta „mrkací“ z obchodu. Nakonec vše nabarvěte a přelakujte, kočičku můžete ještě dozdobit mašlí kolem krku.

Kočka 01
Kočka 01
Kočka 02
Kočka 02
Kočka
Kočka

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...