Návštěvnost

Dnes139
Tento týden139
Tento měsíc5824
Celou dobu1266321

Kurz jarních a velikonočních dekorací v Třebechovicích p.O.

b_0_300_16777215_00___images_kurzy_Jarni.jpg

Celodenní Kurz jarních a velikonočních dekorací, který se měl konat v Třebechovicích pod Orebem, se pro malý zájem ruší!!!

Na kurzu jsme se měli učit dekorace z papíru tvořené různými technikami - jednoduché skládání papíru v květiny, papírové pletení a výroba věnečků a kuřátek, quilling - jeho 2D (přáníčka) i 3D podoba. Huňatý beránek z odličovacích vatových tampónků, zdobení kraslic voskem, barvami i slámou. Dále i jednoduché zdobení vajíček i stromečků, domečky pro kuřátka z nití a další.

Každý, kdo má zájem o jakýkoliv kurz, mi napište na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pokud by se skupinka zájemců a zájemkyň z okolí domluvila, není problém jakýkoliv kurz usppořádat v jakýkoliv jiný den či přijet za Vámi.

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...