Návštěvnost

Dnes5
Tento týden271
Tento měsíc1026
Celou dobu1259620

Budou Betlémské trhy v Třebechovicích p. O. 2015

 


V sobotu 19.12.2015 se pro velký úspěch konají na náměstí v Třebechovicích pod Orebem Betlémské trhy.
Uvidíte zde opět plno řemeslných stánků, kde si budete moci něco hezkého koupit. Opět zde bude hodně doprovodných akcí (viz program), které vám zpříjemní den a nastolí tu správnou vánoční atmosféru. Ve 14h vystoupí Bohuš Matuš, který zazpívá muzikálové a vánoční písně.

Určitě uvítáte i živý Betlém. Stejně jako loni se můžete těšit na velbloudy, na kterých se budou moci děti povozit. Letos si na pomoc vezmou i oslíky - na nich se děti mohou svézt.

b_250_0_16777215_00___images_kurzy_pc203702.jpg

Já se na Vás budu těšit společně s Martinou Haklovou. Stejně jako loni pro Vás a Vaše děti mámě přichystané dílničky ZDARMA ve vyhřívaném stanu, kde si děti mohou vytvořit některé z vánočních přáníček, "zasněžených" svícínků či drobných dekorací. Případně si u nás budete moci drobné vánoční dekorace, vánoční svícínky či náušničky z korálků i fima zakoupit.

Vstupné na Betlémské trhy je 50 Kč, děti v doprovodu rodičů zdarma, ZTP zdarma; děti do 15 let, důchodci a studenti 30 Kč. Letos je i zahájen předprodej vstupenek. V ceně vstupenky je volný vstup na prohlídku Třebechovického muzea betlémů a zdarma zhotovení si malého vánočního dárku v dílničkách.

Více se dozvíte na stránkách betlémských trhů, nebo na jejich facebooku.

b_450_0_16777215_00___images_betlemske_trhy.jpg

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...